Станом на 10 годину 13 жовтня на території шостого арсеналу Міноборони поблизу Ічні, де нещодавно сталася пожежа на складі боєприпасів, припинилися вибухи.

«Протягом останньої години на території арсеналу зберігання боєприпасів детонація боєприпасів не спостерігається», — йдеться у повідомленні Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники зазначили, що упродовж дня 12 жовтня літаки Ан-32П та вертоліт Мі-8 продовжували гасити окремих осередків пожежі.

Також піротехніки продовжують очищувати 16-ти кілометрову зону, прилеглої до арсеналу. Як ми повідомляли, завершено роботи у 6 населених пунктах (Заудайка, Мала Дівиця, Обичів, Бурімка, Безбородьків, Шеловичі).

Нагадаємо, вночі 9 жовтня стало відомо про вибухи на території складу боєприпасів поблизу селища Дружба Ічнянського району Чернігівської області.

Генеральний штаб ЗСУ заявив про відсутність постраждалих і поранених унаслідок вибухів на складі боєприпасів поблизу селища Дружба Чернігівської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ На Чернігівщині евакуювали понад 12 тисяч людей через вибухи на складі боєприпасів: що відомо

СБУ назвала три версії пожежі на складі боєприпасів. Основна з них — вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи, друга — порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів і третя — навмисний підпал чи підрив з метою приховування нестачі бойових припасів

Генпрокурор заявив, що після допиту військовослужбовців, які проходять свідками у справі щодо пожежі на складі боєприпасів на Чернігівщині, версія про можливу недбалість відпала.

Поділитись: