У Чернігівській області злочинна група незаконно позбавила волі та катувала понад 200 осіб, які страждають від наркотичної, алкогольної або іншій залежності.

У Чернігівській області злочинна група незаконно позбавила волі та катувала понад 200 осіб, які страждають від наркотичної, алкогольної або іншій залежності.

Про це повідомляє прес-служба Служби безпеки України.

Як зазначається у повідомленні, організоване злочинне угруповування, яке незаконно позбавило волі та катувала понад 200 наркозалежних.

Організатори «бізнесу» приймали замовлення на примусове лікування в, так званому, реабілітаційному центрі людей, які страждають від наркотичної, алкогольної або іншій залежності.

Члени угруповання виїжджали на замовлення родичів потерпілих та, застосовуючи психологічний тиск, примушували їх відправитися на «лікування».

Особи, які проходили «реабілітацію», містилися в спеціально відведених бараках та підвалах, до них застосовувалися тортури, вони не мали можливості самостійно покинути місце перебування та перебували під постійним наглядом.

Крім того, утримуваних людей змушували працювали на деревообробному виробництві, сільськогосподарських і будівельних роботах на користь власників центру.

В результаті спецоперації співробітники СБУ звільнили понад 200 незаконно утримуваних людей, які вже підтвердили факти катування і нанесення їм тяжких тілесних ушкоджень. Також затримано 22 наглядачі, в тому числі, 3 організатори.

В ході обшуків правоохоронці виявили знаряддя тортур, а в кабінеті засновника центру — бойову гранату РГД-5 та травматичну зброю.

Відкрито кримінальне провадження за фактами катування та незаконного позбавлення волі або викрадення людини.

Нагадаємо, що СБУ заявляє про розкриття мережі «завербованих Росією закарпатців-заробітчан».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: