Вертоліт Державної служби з надзвичайних ситуацій з важкохворою пацієнткою на борту вперше за 10 років приземлився на даху київського Інституту серц

Вертоліт Державної служби з надзвичайних ситуацій з важкохворою пацієнткою на борту вперше за 10 років приземлився на даху київського Інституту серця.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Сьогодні о 14 годині дня вертоліт приземлився у Києві з 8-річною Поліною з Маріуполя. У неї важка хвороба серця, яка потребує негайного лікування.

Рішення про транспортування за допомогою авіації було прийняте, зважаючи на невтішні прогнози місцевих лікарів, які попередили, що дитина може не пережити довгий переїзд до Києва. Як тільки стан Поліни вдалося стабілізувати, вертоліт ДСНС вилетів з Маріуполя.

Пацієнтку зустрічав особисто директор Інституту серця, лікар-кардіохірург Борис Тодуров.

«Дуже багато часу витрачається на те, щоб перевезти до нашого Інституту важкохворих пацієнтів наземним транспортом. Завдяки можливості використовувати авіацію та завдяки тому, що є така техніка у нас в Україні — ми можемо врятувати безліч життів, для яких час має вирішальне значення», — сказав він.

Стан дівчинки наразі важкий і вона перебуває у комі.

Рік тому у київському Інституті серця вперше в Україні пересадили штучне серце.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: