Президент України Володимир Зеленський підписав закон про перезавантаження влади, яким запроваджуються нові правила щодо працевлаштування держслужбовців та їхнього звільнення.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

«Час тих, хто звик «відсиджуватися» на роботі замість того, щоб працювати, вичерпано! Президент Володимир Зеленський підписав законопроєкт №1066, який спрощує процедуру працевлаштування та звільнення держслужбовців», — повідомив Гончарук у Facebook.

Серед нововведень підписаного закону — запровадження контрактної форми працевлаштування на державну службу. Така форма орієнтована на досягнення певних результатів, а у разі їхньої відсутності працівника звільнятимуть.

«Ліквідуємо бюрократичні бар’єри, що сповільнювали ухвалення кадрових рішень за неефективної роботи держслужбовців. Раніше таких працівників не могли звільнити роками через пекельну бюрократію», — зазначає Гончарук.

Він також додав, що законом передбачена нова система мотивації працівників, яка також залежатиме від досягнення певних результатів на роботі.

Раніше у Національному агентстві з питань державної служби повідомляли, що планують розробити стратегію, відповідно до якої зарплати держслужбовців мають зрости на 30%, в той час як інші додаткові доходи, на кшталт премій, мають скоротитися.

Також стало відомо, що найвищі зарплати серед керівників держкомпаній в Україні отримують голови Нафтогазу, Укрзалізниці та Енергоатому.

Поділитись: