На Disney подали до суду через стеження за дітьми через ігри на мобільному

10 серпня, 2017 16:45
default/На Disney подали до суду через стеження за дітьми через ігри на мобільному
Зберегти
Вигляд
У каліфорнійському Сан-Франциско подали до суду на компанію Disney.

У каліфорнійському Сан-Франциско подали до суду на компанію Disney. Її звинувачують у незаконному зборі інформації через ігрові мобільні додатки.

Про це повідомляє The Verge.

Відповідачами разом з Disney є розробники програмного забезпечення Upsight, Unity і Kochava. За словами позивачки Аманди Рашінг, вони створюють програми для дітей, які відстежують, збирають і передають особисті дані користувачів і інформацію про їхню поведінку в інтернеті.

Рашінг каже, що гра Disney Princess Palace Pets збирала дані про її дочку і використовувала їх для націлювання реклами. Згідно з нормативним актом про захист персональних даних дітей, програми не можуть збирати дані про дітей до 13 років без дозволу батьків, а Рашінг згоди не давала.

У скарзі Рашінг вказала 42 мобільних додатки, які створені на основі фільмів Disney. Вона хоче, щоб компаніям заборонили збирати дані про дітей без дозволу батьків, щоб їй відшкодували витрати на адвокатів і виплатили компенсацію.

Представники Disney сказали, що в компанії дотримуються правил захисту дітей і готові довести це в суді. За їхніми словами, скарга Рашінг заснована на «фундаментальному нерозумінні» принципів нормативного акту щодо захисту даних дітей.

Раніше повідомлялось, що Apple може придбати студію Disney за 200 млрд доларів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Disney
# діти
# США
Пов`язані новини