У Дніпропетровській області поліція затримала 24 особи після нападу на виборчу дільницю у селищі Майське.

У Дніпропетровській області поліція затримала 24 особи після нападу на виборчу дільницю у селищі Майське.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

Після погрому у виборчій дільниці невідомі намагались втекти на семи автомобілях. Правоохоронці знайшли їх у результаті оперативного плану «Перехоплення».

«На посту автомобілі були зупинені. Особи, які перебували в автомобілях доставлені до Синельниківського відділення поліції. Під час огляду їх автомобілів поліцейські виявили велику кількість зброї», — йдеться у повідомленні поліції.

Дії затриманих кваліфікували за частиною 3 статті 157 Кримінального кодексу України (Перешкоджання здійсненню виборчого права). За вчинення цього кримінального правопорушення передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі до 12 років.

Нагадаємо, що у селищі Майське Дніпропетровської області на виборчій дільниці під час виборів до територіальних громад постраждали двоє співробітників поліції.

Увечері 29 жовтня на виборчу дільницю зайшли до 20 невідомих осіб, які побили у приміщенні вікна та пошкодили майно. Після цього невідомі кинули димові шашки та зникли на автомобілях. 

В Україні 29 жовтня пройшли перші місцеві вибори у 201 об'єднаній територіальній громаді. Голосування має відбутися на 1 947 виборчих дільницях. Усього до 2018 року в Україні повинні пройти перші вибори в 667 об'єднаних громадах.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: