У Кам'янському Дніпропетровської області вибухнув мікроавтобус, унаслідок чого постраждав депутат Кам'янської міської ради.

У Кам'янському (колишній Дніпродзержинськ, — ред.) Дніпропетровської області вибухнув мікроавтобус, унаслідок чого постраждав депутат Кам'янської міської ради.

Про це повідомляє місцеве видання «Наш репортер».

Мікроавтобус Volkswagen Transporter вибухнув на перетині вулиці Москворецької і Сачко близько 15:00.

На місце події прибули працівники усіх екстрених служб міста. Після вибуху у мікроавтобусі почалась пожежа, водій транспортного засобу встиг вискочити з машини.

Чоловікові надали необхідну медичну допомогу. Його стан встановлюється.

За даними видання, унаслідок вибуху постраждав депутат Кам'янського міської ради від партії «Батьківщина», директор КП «Трамвай» Віталій Чернявський.

Він перебував у машині разом із собакою, тварина загинула.

Сайт міста Кам'янське «5692com.ua» також повідомляє, що унаслідок вибуху постраждав депутат Чернявський. Зазначається, що він був відомий своєю волонтерською діяльністю у зоні проведення Операції Об'єднаних Сил.

Волонтер Микола Колесник підтвердив, що унаслідок вибуху поранення дістав Віталій Чернявський.

«Підірвали автівку Віталія Чернявського, мого товариша. У Кам'янському, по білому дню. Він у важкому стані, у лікарні... Він депутат міськради, але це не головне, головне те що він патріот та чесна людина», — написав Колесник. 

Нагадаємо, 17 липня у Кривому Розі від вибуху в житловому будинку постраждали 2 дорослих та дитина.

Поділитись: