У Павлоградському відділі поліції правоохоронці замість захисту і забезпечення безпеки громадян, займалися злочинною діяльністю. 

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Внутрішня безпека НПУ, ДБР та СБУ провела слідчі дії. Результат розслідування – співпраця правоохоронців з наркоторговцями та іншими злочинцями. Відсьогодні ми починаємо тотальне відпрацювання регіону», — заявив Арсен Аваков та додав, що йдеться не лише про Павлоградський відділ поліції, але й про інші правоохоронні органи області.

Голова Нацполіції Ігор Клименко заявив про переформатування Павлоградського відділу поліції разом з чотирма підрозділами, що до нього входять. Наразі всіх працівників відділу вивели за штат, проводиться службова перевірка за фактом фальсифікації службових матеріалів. 

«Окрім розформування Павлоградського відділу поліції, будуть оптимізовані структури кримінальної поліції, превенції та підрозділів досудового розслідування. Особи, які претендуватимуть на керівні посади, та особи, які проходять по базі внутрішньої безпеки, будуть змушені пройти процедуру перевірки на поліграфі. Після перевірок буде скорочено до 20% особового складу», — заявив Клименко.

Тимчасовим керівником відділу призначили начальника Департаменту внутрішньої безпеки полковника Ігоря Мартищука. Протягом наступних трьох тижнів буде сформовано нову команду, працівники якої пройдуть атестацію. 

В МВС заявили, що наступного тижня посилять добові наряди та оперативні підрозділи, крім того — введуть посилене патрулювання. Будуть розгорнуті додаткові контрольно-пропускні пункти, маршрути та пости. Окремо будуть проведені слідчі та розшукові дії, виявлятимуть осіб, які налагодили незаконне постачання зброї та боєприпасів. Особливо пильну увагу обіцяють приділити боротьбі з наркозлочинністю. Координуватиме питання боротьби з наркозлочинністю в області заступник міністра Олександр Гогілашвілі, заступник голови Нацполіції Вадим Троян очолить оперативний штаб, який проведе профілактичні заходи з відпрацювання злочинності у регіоні. 

Нагадаємо, 4 червня працівники Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції, Державного бюро розслідувань та Служби безпеки України заявили про викриття

злочинного угруповання

, яке нібито організував начальник Павлоградського відділу поліції. 

За попередньою версією слідства, керівник відділу поліції спільно з підлеглими вирішили штучно наростити показники оперативно-розшукової діяльності й умисно фальсифікували матеріали кримінальних проваджень. Зловмисники, зокрема, залякували й катували підозрюваних для отримання «потрібних» показань, фабрикували штучні докази для подальшого виявлення і швидкого розслідування неіснуючих злочинів.

Під час проведення понад 20 обшуків співробітники спецслужби вилучили матеріали фальсифікованих кримінальних проваджень, засоби для катувань та інші докази, що підтверджують злочинну діяльність співробітників поліції. Правоохоронці затримали сімох учасників угруповання, зокрема начальника Павлоградського відділу поліції.

Поділитись: