У Дніпропетровській області оголосили надзвичайну ситуацію.

Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

Зазначається, що наразі рішення має формальний характер. Його ухвалила регіональна комісія з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області.

«Ми посилюємо правоохоронні засоби контролю. Будемо жорстко слідкувати за виконанням карантинних заходів, яких мешканці області мають дисципліновано дотримуватися», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Крім того, в області створили штаб, куди увійшли керівники ДСНС, Нацполіції, транспортні та інші служби.

ОНОВЛЕНО: Водночас в міській раді Дніпра заявили, що не підтримують таке рішення ОДА. Заступник міського голови, керівник комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Михайло Лисенко розповів hromadske, що у місті через обмеження роботи громадського транспорту вже виник «колапс», а люди не можуть добратися на роботу.

«Поліція не пропускає в транспорт понад 10 людей. Через це виникають постійні скандали. У нас мільйонне місто, то того ж промислове, а жодне підприємство не припинило працювати. Людям треба добиратися на роботу», — сказав Лисенко.

Також він додав, що перевізникам тепер не вигідно виходити на маршрути, відтак 35 водіїв уже не вийшли на роботу.

В міські раді зазначили, що 21 березня зберуться на засідання, аби вирішити, як реагувати на рішення облдержадміністрації щодо надзвичайної ситуації. 

Надзвичайна ситуація — це порушення нормальних умов життя і діяльності людей, які викликала аварія, катастрофа, епідемія, стихійне лихо, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних втрат, зараження людей і тварин.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними, у світі офіційно зареєстровано 224 517 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 10 030 смертей та 86 025 випадків, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Наразі в Україні офіційно підтверджено 26 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (15), Житомирській (2), Київській (2), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (1) областях і в Києві (3). Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій.

Поділитись: