Війна

На Донбасі 9 січня бойовики двічі порушили режим тиші — штаб

ООС
Війна/На Донбасі 9 січня бойовики двічі порушили режим тиші — штаб
Зберегти
Вигляд
У зоні бойових дій на Донбасі 9 січня бойовики двічі порушили режим припинення вогню. Жоден український військовослужбовець не постраждав, повідомили у штабі операції об’єднаних сил.

Опорні пункти військ були обстріляли поблизу селища Новомихайлівка на Донецькому напрямку та поблизу населеного пункту Лебединське на Маріупольському напрямку.

«У відповідь на провокації противника підрозділи Об’єднаних сил застосовували чергові вогневі засоби», — додали у штабі.

Нагадаємо, 7 січня бойовики п'ять разів порушили режим тиші, унаслідок обстрілів один український військовий отримав поранення.

З 29 грудня 2018 року у зоні бойових дій на Донбасі запроваджено режим тиші відповідно до домовленостей безпекової підгрупи Тристоронньої контактної групи. Українська сторона зазначила, що цей режим тиші треба максимально використати для ремонту пошкоджених об'єктів критичної інфраструктури.

У перший день режиму тиші на Донбасі бойовики двічі обстрілювали позиції українських військових. Із забороненої Мінськими угодами зброї вогонь не відкривався. Ніхто не постраждав.

Пов`язані новини