Сьогодні, 13 серпня, на Донеччині підірвалися на невідомому вибуховому пристрої двоє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил. Один із них загинув, інший дістав поранення.

Про це повідомила пресслужба оперативно-тактичного угруповання «Схід», що входить до складу Об’єднаних сил. Там кажуть, що військові відхилилися від маршруту слідування

Пораненого військового доставили до лікувального закладу, де йому надають необхідну медичну допомогу.

Ми зателефонували у штаб, аби дізнатися деталі інциденту, однак наразі їх не повідомляють. Зараз на місці події працюють робочі групи військової прокуратури та військової служби правопорядку. Обставини трагедії з’ясовуються.

Яка ситуація на Донбасі зараз?

З 27 липня на Донбасі почав діяти новий режим припинення вогню. Зокрема ці домовленості забороняють відкривати будь-який вогонь без дозволу керівництва. У разі навмисного порушення режиму припинення вогню стосовно військовослужбовців Збройних Сил можуть застосовувати дисциплінарні стягнення.

Бойовики щоденно порушують новий режим «тиші»: відкривають вогонь та інженерно обладнують свої позиції. У штабі кажуть, що провокативні обстріли не загрожують життю військових, тому вогонь у відповідь не відкривають.

Головним досягненням цього перемир'я є те, що через обстріли бойовиків жоден український військовий не загинув і не дістав поранення.

Поділитись: