У 2017 році планується будівництво трьох телерадіовеж на Донбасі та Херсонщині, замість діючих. Нові вищі вежі дозволять охопити сигналом більшу кількість користувачів

У 2017 році планується будівництво трьох телерадіовеж на Донбасі та Херсонщині, замість діючих. Нові вищі вежі дозволять охопити сигналом більшу кількість користувачів.

Про це на брифінгу повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука, передає «Інтерфакс-Україна».

За його словами, у 2017 році планується збільшити висоту телерадіовежі в Чаплинці Херсонської області з 92 до 110 м, також планується будівництво вишки в Донецькій області в місті Покровськ висотою 200 м, замість діючої висотою 69 м, та у селі Бахмутівка Луганської області замість 60 м вишки буде побудована вишка заввишки 150 метрів.

Він, зокрема, додав, що коштів з державного бюджету на будівництво виділено не було і проекти будуть реалізовані за рахунок коштів обласних бюджетів.

Крім того державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко зазначив, що вартість спорудження однієї телевежі становить від 12 до 17 млн грн і наразі ведеться пошук можливості залучення приватних інвесторів до проведення робіт, що також дозволить скоротити терміни реалізації проектів.

За словами Біденка, як передає «Українська правда», завдяки збільшенню висоти телевежи в Покровську вдасться охопити телесигналом 852 тисячі абонентів (нині це 573 тисяч) та радіосигналом  — 581 тисяч (нині 198 тисяч).

У Бахмутівці кількість користувачів телесигналу збільшиться з 15 до 46 тисяч осіб, радіосигналу — з 42-х до 140 тисяч осіб.

Нинішня телевежа в Чаплинці має 92 метри, її піднімуть до 110 метрів. Кількість  користувачів телевізійного сигналу збільшиться з 35 тисяч до 37 тисяч, радіослухачів — з 22 до 44 тисяч користувачів.

Раніше повідомлялося, що на Херсонщині зведено телевежу для мовлення на Крим.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: