Війна

На Донбасі в зоні АТО загинув комбат 72-ї бригади Андрій Жук

Війна/На Донбасі в зоні АТО загинув комбат 72-ї бригади Андрій Жук
Зберегти
Вигляд
Він помер по дорозі в госпіталь

У зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі загинув командир батальйону 72-ї механізованої бригади Збройних сил Андрій Жук, позивний «Мауглі». Про це повідомив у Facebook активіст Автомайдану Олексій Гриценко.

Як уточнив у Facebook волонтер Олександр Шульман, військові потрапили у засідку. Поранення отримали троє бійців, в тому числі Жук, який помер по дорозі в госпіталь.

 

72-я бригада,развед рота... 26мая в 10.30 Старогнатовка Фугас 8чел-300/4 тяжелые... Очень интересно один я про это по новостям не слышал????

Posted by Жека Кугитко on Friday, May 27, 2016

Спікер адміністрації президента України з питань АТО Андрій Лисенко на брифінгу поінформував, що за минулу добу в зоні АТО у результаті бойових зіткнень загинув один український військовослужбовець.

При цьому відповідаючи на питання журналіста, чи йде мова про загибель комбата Андрія Жука, Лисенко не підтвердив, але і не спростував цю інформацію.

72-га окрема Гвардійська механізована Красноградсько-Київська бригада — регулярний підрозділ Збройних сил України. Розміщується у місті Біла Церква Київської області. З 8 березня 2014 року залучена до участі в ATO.

Пов`язані новини