Заступник керівника Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі Александр Хуг повідомив про 5 загиблих цивільних на Донбасі за період з 13 січня 2017 року

Заступник керівника Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі Александр Хуг повідомив про 5 загиблих цивільних на Донбасі за період з 13 січня 2017 року.

Про це повідомляє кореспондент Громадського з селища Новолуганське, яке 26 січня відвідав Александр Хуг.

«За останні 12 днів ми підтвердили загибель 5 цивільних», – заявив заступник керівника СММ ОБСЄ.

На уточнююче питання журналіста – де саме загинули ці люди — Хуг сказав, що «більшість з них — з непідконтрольних українському уряду територій».

Хуг також додав, що монітори ОБСЄ зафіксували облаштування нових позицій військових Збройних сил України та самоназваної «ДНР» в районі селища Новолуганського. Через це, за словами Александра Хуга, місцеве населення наражається на додатковий ризик потрапити під обстріл.

Крім цього, заступник керівника СММ ОБСЄ наполіг, що саме відведення військ від лінії зіткнення зменшує кількість обстрілів.

«У містечках Петрівське та Золоте, в яких відбулось розведення сил та засобів, ми фіксуємо зменшення кількості обстрілів», – повідомив Хуг.

Раніше повідомлялося, що у Петрівському зберігається 2-кілометрова дистанція після розведення військ на Донбасі.

Також штаб АТО повідомляв, що розведення військ у Станиці Луганській найближчим часом не буде.

Нагадаємо, 25 січня бойовики обстріляли житлові райони Красногорівки з ГРАДів.

Поділитись: