ENRU

На Донбасі з початку 2017 року через бойові дії загинули 59 цивільних — ОБСЄ

Число жертв серед цивільного населення на Донбасі в 2017 році збільшилася на 50% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг, передає «Укрінформ».

За данимим організації, з початку 2017 року 59 осіб були вбиті і понад 260 поранені внаслідок бойових дій.

«За період цього року до сьогоднішнього дня нами було зафіксовано і підтверджено понад 320 випадків постраждалих серед мирного населення. У порівнянні з таким же періодом минулого року спостерігається 50-відсоткове збільшення», — сказав він.

Тільки в районі Донецька за останні два тижні були підтверджені 10 випадків жертв серед цивільного населення, один з яких стався в Ясинуватій, 21 липня, зазначив представник ОБСЄ. 

Хуг повідомив, що кількість обстрілів на Донбасі наразі перевищує 1500 на добу. 

Нагадаємо, 21 липня унаслідок обстрілу в Мар’їнці на Донеччині поранено 4 місцевих мешканців. Серед поранених трирічна дівчинка і дев’ятирічний хлопець. Стан усіх постраждалих лікарі оцінюють, як задовільний.

Зазначимо, що за даними ООН, загальне число загиблих серед цивільних осіб з початку конфлікту на Донбасі (з 14 квітня 2014 по 14 травня 2017 року) перевищує 2000 людей.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram