У Донецькій та Луганській областях пересувні мобільні сервісні центри МВС надаватимуть громадянам адміністративні послуги колишніх МРЕВ.

У Донецькій та Луганській областях почали працювати пересувні мобільні сервісні центри, які надаватимуть громадянам адміністративні послуги колишніх МРЕВ.

Як повідомляє прес-служба МВС, у мобільних пунктах громадяни зможуть зареєструвати авто, замінити посвідчення водія або отримати довідку про відсутність судимості.

Послуги громадянам надаватимуть екіпажі у складі двох адміністраторів та фахівця експертної служби. Мобільний сервісний центр МВС на кожному виїзді зможе надавати в середньому до 25 послуг.

З 12 квітня мобільні сервісні центри МВС надаватимуть послуги у селищі Мангуш, Нікольське, містах Вугледар, Олександрівка, Добропілля, Новолуганське, Сіверськ, Костянтинівка, Святогірськ, Лиман, Дружківка Донецької області, а також у селищі Марківка Луганської області.

Зазначимо, що мобільні сервісні центри МВС вже працюють на Львівщині та у Вінницькій області. У Дніпрі відкрили центр МВС у торгівельному центрі. Загалом, там надаються 174 послуги.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: