В РНБО та Держприкордонслужбі підтвердили, що на Донбасі з’явилися т.з. «зелені чоловічки» – російські військові у формі збройних сил Росії, проте без розпізнавальних знаків. Про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

«Помічені» - це дуже м'яко сказано. Ми нарахували близько 300 «зелених чоловічків». Але сьогодні в ході консультацій з представниками українських спецслужб отримали інформацію, що, за їх даними, кількість російських військових у Донбасі вже може перевалити за позначку в 400», – написав він у FB.

За його словами, у росіян немає документів. Вони сповіщені своїм командуванням, що у разі їх полону та ідентифікації всі вони будуть терміновим чином звільнені з лав ЗС РФ заднім числом (з датою звільнення в червні або травні).

«Російські військові не «допомагають» терористам, як пишуть деякі. Це – професіонали, і невдачі сил АТО останніх днів саме на їх совісті. Вони роблять всю найскладнішу і криваву роботу. Навпаки, це місцеві бойовики служать їм «помічниками», але ніяк інакше», – запевнив Тимчук. 

Поділитись: