На «Авдіївському коксохімічному заводі» у Донецькій області отруїлися токсичними речовинами двоє працівників. Інцидент стався під час виконання робіт із підвищеною небезпекою 11 жовтня.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Донецької області. 

За попередніми даними слідства, приблизно о 8:30 11 жовтня 34-річна операторка одного з цехів, перебуваючи на робочому місці, отруїлась викидами бензолу та аміаку, від чого втратила свідомість. Побачивши свою колегу на підлозі, 34-річний начальник зміни намагався витягнути її з місця концентрації отруєних речовин, однак і сам отруївся аміаком та бензолом.

Обох постраждалих госпіталізували до реанімаційного відділення Авдіївської центральної лікарні. Зараз вони перебувають у важкому стані.

Наразі проводиться досудове розслідування за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт на заводі. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесли відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, якщо воно спричинило інші тяжкі наслідки).

Поділитись: