Через відмову самоназваними «ЛНР» та «ДНР» надати гарантії безпеки у зоні бойових дій на Донбасі, 26 тисяч мешканців Мар'їнки та сусідньої Красногорівки не забезпечені газом для побутових потреб та позбавлені можливості опалювання в зимовий періо

Через відмову самоназваними «ЛНР» та «ДНР» надати гарантії безпеки у зоні бойових дій на Донбасі, 26 тисяч мешканців Мар'їнки та сусідньої Красногорівки не забезпечені газом для побутових потреб та позбавлені можливості опалювання в зимовий період.

Про це повідомляє штаб АТО.

Також газом не забезпечені газом 6 шкіл та 5 дитячих дошкільних установ у регіоні. Крім того, через відсутність газопостачання вимушені простоювати «Красногорівський вогнетривкий завод», «Мар'їнський хлібозавод» та Мар'їнське молочне підприємство «Лактіс».

У Спільному центрі з контролю і координації наголосили, що з початку вересня опрацювали 56 заявок щодо забезпечення «режиму тиші». У той же час бойовики надали лише 26 гарантій безпеки на проведення робіт з виконання ремонтно-відновлювальних робіт на об’єктах цивільної інфраструктури.

Нагадаємо, що напередодні у зоні бойових дій на Донбасі бойовики не припиняли обстріли позицій Збройних сил України. Внаслідок обстрілів біля Новоселівки 2-ї Донецької області вдень було поранено одного бійця ЗСУ.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: