На Донеччині відкриють 22 опорних школи до кінця року, одна така школа вже відкрита на базі оздоровчого комплексу «Смарагдове містечко» в місті Святогірськ Донецької області.

Про це на брифінгу сказав голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський:

«Це модерна школа. Деякі київські школи можуть позаздрити, адже у нас там дев'ять інтерактивних дошок, п'ять відеопроекторів, цифрові лабораторії хімії, фізики та біології, тобто весь комплекс навчання. Але саме ключове питання, крім того, що це має бути від підлоги до стелі все модерне, все сучасне, має панувати дух український».

Щоб залучити викладачів до роботи в новостворених опорних школах, їм обіцяють подвійну зарплатню:

«Вчителі та директори в цих опорних школах будуть отримувати подвійну заробітну платню. Одну ту, що передбачена законодавством, іншу, додатково – з місцевого бюджету», – розповів Жебрівський.

До того ж, з 1 вересня 2016 року в п’яти опорних школах буде можливим навчання дітей з тимчасово окупованих територій дистанційно.

Очікується щонайменше 2,500 тисячі учнів з непідконтрольних українській владі територій у наступному навчальному році, які зможуть отримати атестат про середню освіту українського зразка.

Сьогодні дистанційно в українських школах навчаються 1200 учнів з окупованої території.

 

Поділитись: