Життя

На Донеччині офіцери ГРУ РФ готують бойовиків – прикордонники

Життя/На Донеччині офіцери ГРУ РФ готують бойовиків – прикордонники
Зберегти
Вигляд

На Донеччині офіцери Головного розвідувального управління Збройних сил РФ ведуть підготовку терористів-розвідників. Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

«Поблизу н.п. Маркіно (Новоазовський район) офіцери ГРУ ЗС РФ в спеціальному таборі здійснюють підготовку терористів-розвідників. За оперативною інформацією поблизу н.п. Водіно (Ростовська обл, РФ.) на танкодромі ЗС РФ російськими військовими інструкторами проводиться підготовка екіпажів для танків, які були передані терористам», - йдеться в повідомленні.

За інформацією Держприкордонслужби, в Ростовській області РФ навпроти Донецької та Луганської областей військовими формуваннями ЗС РФ тривають заходи з інженерного облаштування вогневих позицій і командних пунктів. Також відбувається розгортання військових наметових містечок і пошук у прикордонних населених пунктах будівель для розміщення особового складу.

«В межах Донецької та Луганської областей продовжується концентрація і перегрупування терористів і ЗС РФ, забезпечення їх озброєнням, важкої броньованої технікою, артилерією, боєприпасами і ПММ. Також ними проводяться активні розвідувальні заходи. За Новоазовського району постійно переміщається спецавтомобіль, який здійснює радіоелектронні перешкоди і прослуховування абонентів мобільних операторів», - йдеться в повідомленні.

Зафіксований відвід збройних формувань РФ від н.п. Широкино в напрямку міста Новоазовська. Разом з тим на раніше захоплених російськими військовими територіях і на блокпостах збільшується кількість бойовиків від так званої ДНР – констатує Держприкордонслужба.

Пов`язані новини