Співробітники Служби безпеки України викрили у Бахмуті на Донеччині підприємця, який встановлював супутникове обладнання з можливістю перегляду російських каналів

Співробітники Служби безпеки України викрили у Бахмуті на Донеччині підприємця, який встановлював супутникове обладнання з можливістю перегляду російських каналів.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Правоохоронці встановили, що головний офіс та телекомунікаційне обладнання комерсантів розташоване у тимчасово окупованій терористами Горлівці. Отримавши замовлення, чоловік встановлював клієнтам у підконтрольних українській владі районах супутникове обладнання, «прошите» для перегляду російських каналів», — йдеться у повідомленні прес-служби.

Згідно з інформацією, вартість підключення становила три тисячі гривень. Частину грошей зловмисник пересилав керівництву до так званої «ДНР».

«Співробітники спецслужби спільно з поліцією затримали чоловіка під час монтажу обладнання в одній з кав’ярень Бахмута», — зазначили у прес-службі.

За наявною інформацією, на території Бахмутського району через супутникове обладнання трансляцію пропагандистських каналів отримують понад п’ять тисяч споживачів, у тому числі публічні заклади.

СБ України спільно з іншими правоохоронними та державними органами розпочала комплекс заходів з відключення у користувачів забороненого російського ТБ-контенту.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile