Станом на ранок понеділка водопостачання населення 5 районів Донецької області здійснюється погодинно з резервних резервуарів і шляхом підвезення води.

Станом на ранок понеділка водопостачання населення 5 районів Донецької області здійснюється погодинно з резервних резервуарів і шляхом підвезення води.

Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.

«Станом на 7.00 12 червня водопостачання населення (близько 388 тис. Жителів) в 5 районах області здійснюється погодинно з 21 резервного резервуара загальною місткістю 61 тис. м куб», — йдеться в повідомленні.

У ДСНС уточнили, що погодинне водопостачання здійснюється в: Покровському (178 тис. людей, 5 резервуарів — 27 тис. м куб), Селидівському (80 тис. людей, 6 резервуарів — 7 тис. м куб), Волноваському (50 тис. людей, 4 резервуари — 16 тис. м куб), Добропільському (50 тис. людей, 2 резервуари — 2 тис. м куб) і Мар'їнському (30 тис. людей, 4 резервуари — 9 тис. м куб) районах.
Зазначається, що Волноваха, Мар'їнка та Красногорівка не потребують підвезення води.

«При погодинній подачі води, можливість забезпечення населення водою може становити 2 доби. Вирішується питання про відновлення електропостачання в умовах безпеки працівників», повідомляють рятувальники.

Крім того, станом на 7.00 12 червня газопостачання в Авдіївці відсутнє, ремонтні роботи пошкодженого в результаті бойових дій 7 червня підземного газопроводу (діаметр 273 мм) не проводили через небезпеку для працівників.

Нагадаємо, 11 червня Південнодонбаський водогін після запуску знову зупинився внаслідок обстрілів. Через це близько 400 тисяч людей залишилися без централізованого водопостачання.

Раніше повідомлялось, що внаслідок пошкодження обстрілами газопроводу 7 червня частина Авдіївки та ще 7 населених пунктів залишилися без газопостачання. Для того, щоб відремонтувати пошкоджений газопровід необхідно погодження з обох боків лінії розмежування

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: