Війна

На дружину Турчинова напав адвокат, що позивався проти відсторонення Януковича – МВС

Війна/На дружину Турчинова напав адвокат, що позивався проти відсторонення Януковича – МВС
Зберегти
Вигляд

Поліція підозрює у нападі на дружину секретаря РНБОУ Олександра Турчинова донецького адвоката Володимира Оленцевича. Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

«Він відомий судовими позовами щодо скасування Указів про присвоєння Степану Бандері та Роману Шухевичу звань Героїв України, спробою оскаржити в суді помилування Юрія Луценка, а також позовом щодо незаконного відсторонення Віктора Януковича від влади», — йдеться у повідомленні МВС.

Також у поліції додали, що підозрюваний чекав жінку біля її робочого кабінету, а «оскільки чоловік орієнтувався на фотокартки з інтернету, де Турчинова мала коротку зачіску, то через погане освітлення він напав на іншого викладача зі схожою зачіскою».

«Схопивши її за шию, він приставив ніж до горла та звернувся до викладача як до Ганни Володимирівни і порадив не чинити опору», — зазначають правоохоронці.

Нагадаємо, 25 травня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про збройний напад на дружину голови Ради національної безпеки України Олександра Турчинова.

За словами міністра, нападника одразу ж затримали. В свою чергу, Турчинов повідомив, що його дружина не постраждала.

 

Пов`язані новини