На одному з найпопулярніших світових фестивалів Burning Man вперше з'явилася робота з України. Її створив одеський художник і лідер творчого об’єднання «Такое» Олександр Мілов. Завдяки ньому в пустелі Невади виросла скульптура «Любов». Ідея проекту з’явилася в художника ще вісім-дев’ять років тому, але донедавна існувала лише в ескізах.

 

Скульптура складається з двох великих кліток у формі чоловіка та жінки, що сидять спинами одне до одного, перебувають у стані напруження та конфлікту. Всередині них розміщені дві дитини, які тягнуться одна до одної. У довжину конструкція сягає майже 18 метрів, її висота — близько 8 метрів, а вага — 4 тонни. Особливістю скульптури є зміна її вигляду вночі: фігури дітей підсвічуються так яскраво, що клітка, яка їх розділяє, розчиняється у темряві, а бар’єри між постатями зникають.

Мистецький фестиваль Burning Man щорічно проходить у пустелі Блек-Рок у Неваді. Його учасники створюють інсталяції та тематичні табори. При цьому в пустелі діє економіка дарування, спільної відповідальності та радикального самовираження. Із року в рік усі квитки на фестиваль розкуповують за лічені хвилини. У 2015-му Burning Man зібрав рекордних 70,000 відвідувачів.

/ Громадське Культура

hromadske.tv

Поділитись: