За словами поліцейського офіцера, за масовими вбивствами на Філіппінах стоїть поліція. Про це повідомляє The Guardian.

Старший офіцер національної поліції Філіппін пояснює свою роль в 87 вбивствах протягом останніх трьох місяців:  «Ми не погані поліцейські чи погані люди, ми просто інструмент, ми божі янголи, які мають талант відправляти погані душі в рай, щоб їх там очистили».

Це не про вбивство заради задоволення, ми не «маніяки», говорить він. В них вища мета.

Фото facebook/pnp.pio

«Ми тут, як янголи. Як Святий Михайло і Святий Гавриїл» — говорить він.

Вперше, поліцейський офіцер розказав про внутрішню роботу органів, він стверджує, що вбивства офіційно санкціоновані, хоча ця інформація залишається таємною.

Офіцер стверджує, що він є частиною однієї з 10 новостворених і таємних поліцейських спеціальних команд, кожна з яких має по 16 членів.

Він стверджує, що за останні три місяці десятки осіб були вбито. Або як каже філіппінська поліція — «нейтралізовано», і це тільки групою цього офіцера.

За його словами, команди було створено, щоб «нейтралізувати» підозрюваних споживачів наркотиків, торговців і злочинців.

Спецпідрозділи поліції Філіппін. Фото facebook/pnp.pio

Вбивства, в основному, відбуваються в нічний час. Офіцери одягають чорний одяг з каптурами. Вони встановлюють свої годинники на одну-дві хвилини, щоб витягти людину з будинку, і вбивають на місці — швидко, точно, без будь-яких свідків.

Він стверджує, що вони потім перевозять тіла в сусідні міста або кидають під мостами. Іноді вони ліплять гіпсову стрічку навколо голови трупа та прикріплюють картонний знак на тілі, де пишуть «наркобарон» або «наркоторговець».

Понад 3600 осіб були вбито на Філіппінах з 1 липня цього року, коли Родріго Дутерте став президентом і почав свою війну з наркотиками і злочинністю. Більше половини цих вбивств були скоєні невідомими бандами.

Масові вбивства викликали стурбованість ООН, Барака Обами і його адміністрації, а також Human Rights Watch та Amnesty International. Минулого тижня Дутерте заявив, що з задоволенням вбив би 3 мільйони наркозалежних.

Спецпідрозділи поліції Філіппін. Фото facebook/pnp.pio

Нагадаємо, раніше президент Філіппін Родріго Дутерте заперечив, що асоціював себе з лідером нацистської Німеччини Адольфом Гітлером.

«Гітлер убив 3 млн невинних громадян, а Дутерте говорив про його «бажанні вбити» 3 млн наркодилерів, щоб врятувати майбутнє наступного покоління країни і саму державу», – йдеться у повідомленні адміністрації президента Філіппін.

Поділитись: