На давоському форумі Україна спробує залучити інвесторів, оскільки тема війни на Донбасі вже відійшла на другий план.

На давоському форумі Україна спробує залучити інвесторів, оскільки тема війни на Донбасі вже відійшла на другий план.

Про це розказала журналістка Громадського Наталка Гуменюк, яка перебуває у Давосі.

«За лаштунками відбувається багато зустрічей. І те, що війна перебуває зараз не на перших шпальтах світових видань, може стати певним сигналом для інвесторів», – розказала вона.

Крім того, на тлі тих конфліктів, які зараз відбуваються у світі, Україна вже не виглядає такою критичною точкою. Також вже потроху починає стабілізуватись національна валюта, яка до цього дуже багато втратила.

«Хоча у перспективі, для того, що приходили інвестори, Україні доведеться докласти зусиль для їх переконання», – підсумувала журналістка.

Крім того, вона розповіла про перемовини президента Порошенка з лідером Китаю, який став справжньою «зіркою» форуму після своєї промови, про принципові зміна по відношенню до Росії і про те, що цього річ компанії на кшталт Facebook мають більшу вагу за автопром чи нафтовиків.

Нагадаємо, що Україна з'явиться перед інвесторами і світовими лідерами на форумі в Давосі, попри те що вона не представлена там офіційно.

Яким цьогорічний Всесвітній економічний форум, чтайте у публікації Давос-2017: порядок денний і головні учасники Всесвітнього економічного форуму

Поділитись: