Культура

Українські книги отримали низку нагород на Франкфуртському ярмарку

24 листопада, 2016 14:38
Культура/Українські книги отримали низку нагород на Франкфуртському ярмарку
Зберегти
Вигляд
lead
На міжнародному книжковому ярмарку у Франкфурті українські книги були відзначені кількома престижними преміями.

На міжнародному книжковому ярмарку у Франкфурті українські книги були відзначені кількома престижними преміями. 

Вперше наша видавнича справа була відзначена нагородою «Global Illustration Award» — вона дісталась творчій майстерні «Аґрафка» за створену ними обкладинку до книжки «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» Люсі та Стівена Гокінґів. Безпосереднім оформленням займалися художники Романа Романишин та Андрій Лесів. Книга потрапила у список «двадцяти найкращих» в категорії «Обкладинка».

До каталогу «The White Ravens 2016», який включає найкращі зразки дитячої та підліткової літератури, увійшли одразу дві українські книги — «Хто росте у парку» Катерини Міхаліцін (видавництво «Видавництво Старого Лева») і «Вітер з-під сонця» Оксани Лущевської (видавництво «Фонтан казок»).

Крім того, одразу шість книг потрапили до колекції «Stiftung Buchkunst», куди входять найкращі зразки літератури з Франкфуртського фестивалю. Три з них оформлені майстернею «Аґрафка» — «Війна, що змінила Рондо», «Шептицький від А до Я» авторів Галини Терещук та Оксани Думанської, «Чоловіки, жінки і діти» Юлії Мусаковської.

Ще три книги — «The Ukrainian Academy of Art» видавництва «Родовід», «Кайдашева сім’я» Нечуя-Лецького в оформленні Лєри Схємки від видавництва «Основи» та «Ташенька і кактус» Слави Шульц, що була видана видавництвом «Астра».

На цьогорічному Франкфуртському ярмарку український стенд представив світу 12 вітчизняних видавництв. Подія відбувалася з 19 по 23 жовтня.

Пов`язані новини