Життя

На Франківщині немає загрози здоров'ю населення після пожежі на заводі «Карпатнафтохім»

Калуська міська рада
Життя/На Франківщині немає загрози здоров'ю населення після пожежі на заводі «Карпатнафтохім»
Зберегти
Вигляд
У Калуші Івано-Франківської області, де раніше сталася пожежа на заводі ТОВ «Карпатнафтохім», немає небезпеки для життя і здоров’я населення міста та району.

Про це повідомили у Калуській міській раді за підсумками засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Станом на 11 год 13 січня 2019 року головний лікар повідомив, що жодного потерпілого з місця пожежі, а також жителів міста з певними ознаками отруєння чи опіків не поступало. Небезпеки для життя і здоров’я населення міста та району немає», — йдеться у повідомленні міськаради.

Нагадаємо, пожежа на заводі «Карпатнафтохім».у Калуші почалася увечері 12 січня, її загасили наступного дня. Поліція відкрила провадження. За словами правоохоронців, пожежа виникла через порушення правил безпеки. Утім деталі виникнення пожежі ще встановлюють.

«Карпатнафтохім» виробляє етилен, поліетилен, вінілхлорид, каустичну соду, хлор тощо. Завод був зупинений у вересні 2012 року в зв'язку з несприятливою ситуацією на ринку нафтохімічної продукції, і відновив роботу у 2017 році.

Пов`язані новини