Телеканал Громадського телебачення показує в своєму ефірі інформаційні проекти всесвітньої мережі «Голос Америки». З 22-го жовтня о 23:00 щодня в будні та неділю в ефір виходитиме програма «Час-Тime», а з 27 жовтня щосуботи о 21:00 — «Вікно в Америку».

«Час-Тime» — це щоденний 10-хвилинний випуск новин про найактуальніші події, які стосуються американсько-українських відносин, політики США та життя в Америці. На Громадському проект виходитиме щодня о 23:00, окрім суботи.

Тоді як Щщосуботи о 21:00 глядачі зможуть дивитися щотижневик про життя української діаспори та американців «Вікно в Америку».

«Це ексклюзивний і якісний для нашого ринку контент, — пояснює виконавчий продюсер Громадського Гайгисиз Гелдієв. — Програми «Голосу Америки» дійсно становлять інтерес для українців, адже такі події, як справа Манафорта чи рішення Конгресу про надання Україні летальної зброї безпосередньо впливають на життя української держави і українських громадян».

«Трамп, соцмережі, російське втручання в вибори у США, а головне — особлива роль Вашингтона у розв’язанні російсько-українського конфлікту, — все це ще більше цікавить українців, — говорить голова ГО «Громадське телебачення» Наталя Гуменюк. — А для Громадського, яке відоме якісним висвітлень подій у світі, це ще одна можливість краще інформувати глядачів. Також показово, що, розвиваючи наш телевізійний канал, ми працюємо на взаємодію і підсилення незалежних журналістських проектів і раді допомогти партнерам зі США отримати додаткову платформу в українському телеефірі. Бо Громадське — це дійсно той рідкісний майданчик для якісної і незалежної інформації, якої так бракує».

Нагадаємо, що в ефірі каналу транслюються такі проекти, як «Новини ВВС», програми розслідувань «Схеми» (Радіо свобода), «Наші гроші», проект «Слідство.Інфо», проект «#@)₴?$0 з Майклом Щуром» та «Stop Fake».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Усі програми Громадського.

Поділитись: