Світ

На Галапагоських островах викрали понад 100 дитинчат гігантських черепах

6 жовтня, 2018 16:19
Світ/На Галапагоських островах викрали понад 100 дитинчат гігантських черепах
Зберегти
Вигляд
lead
Невідомі викрали на Галапагоських островах 123 дитинча слонових (або галапагоських) черепах, які є найбільшими черепахами у світі.

Невідомі викрали на Галапагоських островах 123 дитинча слонових (або галапагоських) черепах, які є найбільшими черепахами у світі.

Про це повідомляє The Telegraph.

За словами місцевого чиновника Вашингтона Передеса, дитинчат викрали із гніздового об’єкту, який погано охоронявся — тут були відсутні камери відеоспостереження і датчики світла.

«Всі вони були викрадені одразу, всі 123. Це пограбування», — сказав Передес.

Галапагоські острови розташовані на сході екваторіальної частини Тихого океану, в 972 кілометрах на захід від Еквадору. Саме цій країні належать острови.

Три тисячі миль Галапагоських островів є територією, що охороняється законом, бо тут проживають десятки унікальних видів тварин. Через унікальну флору і фауну острови відвідують тисячі туристів на рік, але це також привертає увагу браконьєрів.

Місцеві черепахи є одними із найбільш знакових тварин на островах, але вони вважаються уразливим видом. У 16-му сторіччі цей вид налічував понад 250 тисяч особин, але в 1970-х їх залишилося близько 3 тисяч. Завдяки програмам захисту на початку 21-го сторіччя кількість слонових черепах перевищила 19 тисяч.

Як повідомлялося, уряд підтримав ініціативу Мінприроди та запровадив штраф у розмірі 130 тисяч гривень за завдання шкоди лосю, якого на початку 2018 року внесли до Червоної книги України

Пов`язані новини