Життя

На Харківщині попередили замовне вбивство підприємця: підозрюваного взяли під варту

Прокуратура Харківщини
Життя/На Харківщині попередили замовне вбивство підприємця: підозрюваного взяли під варту
Зберегти
Вигляд
Правоохоронці Харківщини попередили замовне вбивство 51-річного фермера. Організатором убивства чоловіка виявився його знайомий.

«Фермери мали тривалі приятельські та бізнес-стосунки. Часто сварилися через гроші. 42-річний підозрюваний співпрацював із фірмою потерпілого, тому добре знав про заможність фермера. Після чергової сварки на ґрунті боргів та фінансових зобов’язань бізнес-партнер вирішив викрасти товариша, а після того, як жертва перепише на нього свої активи, — убити», — повідомили у прокуратурі.

Організатор убивства через знайомих шукав «кілера», якому запропонував викрасти фермера.

За даними прокуратури, замовник убивства пропонував залякувати та катувати фермера, а якщо це не вплине — убити родину чоловіка.

Підозрюваний в організації вбивства обіцяв заплатити виконавцю, як тільки активи фермера перейдуть до нього. Лише на вирішення так званих «організаційних» питань у справі він дав близько 30 тисяч гривень. Гроші витрачалися на транспорт, мобільний зв'язок. Окрім того, «кілер» орендував будинок у Харкові, де мали вбити фермера.

 Для попередження вбивства оперативники імітували викрадення фермера. Виконавець повідомив, де знаходиться постраждалий. Замовник приїхав до винайманого будинку, щоб особисто вимагати кошти у підприємця. Там його і затримали.

Чоловіку оголосили про підозру в організації викрадення людини, організації замаху на умисне вбивство. Згодом його взяли під варту без права на заставу.

Пов`язані новини