У Харкові на території Торгового центру «Барабашово» сталися сутички за участі представників «Національного корпусу», унаслідок чого постраждали восьмеро людей.

Про це повідомляє прес-служба торгового центру «Барабашово».

Сутички сталися увечері 7 червня між представниками «Національного корпусу» та підприємцем, ветераном АТО, який на законних підставах орендував магазин на ринку.

«Група бійців «Національного корпусу» захопили магазин, який орендував підприємець, ветеран АТО. Речі були просто виставлені. Коли орендар прийшов, його не пустили. Він звернувся до ветеранських організацій, побратимам за допомогою. Адміністрація ринку викликала поліцію», — йдеться у повідомленні прес-служби ТЦ «Барабашово».

Також зазначено, що представники« Нацкорпусу» не реагували на документи орендаря і блокували вхід. Після того, як до представників «Нацкорпусу» прибула чергова група підтримки, вони почали провокувати силовий конфлікт з ветеранами АТО з застосуванням арматур, тупих та колючих предметів.

Унаслідок сутичок до медичних закладів з травмами звернулися 8 людей. За словами журналістки «МедіаПорту» Анни Черненко під час конфлікту на території харківського ринку також постраждав телеоператор місцевої телепрограми «Вісті». З травмами голови його доправили до лікарні. Вона зазначила, що оператору розпилили в обличчя газовий балончик та розбили камеру.

За фактом конфлікту на території ТЦ «Барабашово» харківська поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 293 Кримінального кодексу України (групове порушення громадського порядку).

В останні місяці конфлікти на ринку «Барабашово» загострилися. Депутат Харківської облради Андрій Стронов, близький до почесного президента групи компаній АВЕК Олександра Федьдмана, нещодавно на сесії заявляв про спроби рейдерських захоплень на ринку. Сам Фельдман цього тижня опублікував своє звернення до президента Володимира Зеленського, у якому звинуватив у спробах рейдерства на ринку «Барабашово» представників «Національного корпусу».

Раніше у Харкові сталися сутички на мітингу проти повернення проспекту Петра Григоренка назви імені маршала СРСР Георгія Жукова.

Поділитись: