У місті Олешки Херсонської області від коронавірусного захворювання COVID-19 померла медсестра, її колеги перебувають на самоізоляції.

Про це заявив голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв на брифінгу 2 квітня.

«Три випадки підтверджені вже Херсонським обласним лабораторним центром. Це випадки, які ми протягом минулої доби виявили у місті Олешки, у селі Малі Копані (Голопристанський район – ред.) та у місті Херсон. На жаль, ми маємо перший летальний випадок – жінка в Олешках померла і, на жаль, це медичний працівник», — зазначив Гусєв.

Наразі 100 медпрацівників, які працювали в одному колективі з померлою і контактували з нею, перебувають на самоізоляції. Директор департаменту здоров’я ОДА Віктор Короленко розповів, що зараз департамент розглядає питання про те, щоб на час самоізоляції медпрацівників районної лікарні тимчасово перевести туди медперсонал з інших місць, щоб лікарня працювала і далі.

«Пройде два тижні, у разі, якщо все буде нормально, вони (медики Олешківської лікарні — ред.) повернуться до роботи», — сказав Короленко.

Також в ОДА розповіли, що Херсонщина отримала 4 тисяч ПЛР-тестів на виявлення коронавірусної хвороби. Тести вже в Херсонському обласному лабораторному центрі МОЗ України та в обласній інфекційній лікарні. Також в область надійшли засоби індивідуального захисту для лікарів, які вже сьогодні будуть розподілені по визначених закладах охорони здоров‘я Херсонщини.

За останніми офіційними даними МОЗ, коронавірусом в Україні заразилися 804 людини, з них 20 померли, а 13 одужали.

Коронавірус в Україні
Фото:

ЦГЗ

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: