На полігоні «Ягорлик» у Херсонській області поблизу анексованого Криму відбулись успішні випробування і бойові стрільби зенітних ракетних комплексів С-125, «Куб», «Рокач» і «Тор».

За словами секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олександра Турчинова, під час стрільб успішно відпрацювали завдання зі знищення повітряних, надводних і наземних цілей.

Турчинов заявив, що перед українською оборонною промисловістю ставилось завдання у найкоротший термін за відносно невеликі кошти провести «повне відновлення та глибоку модернізацію наявних зенітних ракетних комплексів, підвищити їхні бойові характеристики до рівня сучасних вимог».

Він наголосив, що така модернізація дозволила значно розширити можливості та ефективність бойового застосування цих видів озброєння.

Нагадаємо, у лютому 2018 року конструкторське бюро «Луч» провело успішні випробування протитанкових ракетних комплексів «Корсар» та «Стугна».

Крім того, у травні пройшов успішні випробування бойовий модуль «Дуплет», удосконалений держпідприємством «Житомирський бронетанковий завод», що призначений для модернізації бойової техніки.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile