У відселеній будівлі в центрі Києва загорівся дах, 16 січня 2019
Фото:

Богдан Кутєпов/ Громадське

У центрі Києва біля Європейської площі близько 15 години загорівся дах триповерхової нежитлової будівлі. На місце прибули близько 16 одиниць техніки та 70 пожежників.

Площа пожежі станом на 16:40 склала близько 800 квадратних метрів. За словами речниці ДСНС Києва Світлани Водолаги, рятувальники працювали в посиленому режимі, пожежі надали 2-й рівень складності. Постраждалих немає.

За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, існувала загроза розповсюдження вогню на поруч розташовану 5-ти поверхівку.

«Вогонь дуже швидко розповсюджується, адже будинок старої забудови – усі перекриття дерев'яні. Крім того, немає можливості під'їзду необхідної кількості пожежної техніки через щільну забудову. Це значно ускладнює роботу вогнеборців та гасіння пожежі», — повідомили рятувальники.

Фото:

Богдан Кутєпов/ Громадське

Раніше в цій будівлі організовували громадські акції та мистецькі події, повідомив Громадському громадський діяч Микола Марусюк. Під час подій Майдану в ній перебували активісти. За його словами, в часи Революції Гідності цей будинок підпалили в цьому ж місці, де сталася пожежа сьогодні, 16 січня 2019-го.

Марусюк підозрює, що її могли підпалити знову. Однак офіційної версії про підпал ще не було.

Близько 19-ї години пожежу повністю загасили. Ніхто не постраждав.

Раніше в Києві 14 січня сталася пожежа у будівлі на території Києво-Печерської лаври. Займання зафіксували в будівлі, яка належала монастирському комплексу Києво-Печерської лаври. Підозрюваного у підпалі затримали. Ним виявився 24-річний чоловік без постійного місця проживання.

Поділитись: