УКРАЇНА

На Громадському о 22:00 відбудеться прем'єра фільму Кутєпова про перемогу Джамали на Євробаченні

УКРАЇНА/На Громадському о 22:00 відбудеться прем'єра фільму Кутєпова про перемогу Джамали на Євробаченні
Зберегти
Вигляд
lead

На Громадському сьогодні, 21 липня, о 22:00 відбудеться прем'єра фільму журналіста Богдана Кутєпова «Дивись на себе!» про шлях співачки Джамали до перемоги на Євробаченні-2016.

Допрем'єрний показ документального фільму відбувся 19 липня у Маріїнському парку на літній сцені «Мушля». Побачити фільм та ще раз подякувати Джамалі зібралося більше 1000 людей.

На заході була присутня Джамала та її команда, які також вперше подивилися цей фільм. У заході взяли участь виконавча директорка Громадського Катерина Горчинська та Генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія.

Автор фільму був приємно здивований, побачивши таку кількість глядачів.

«І атмосфера, – вона була неймовірною. Всі плакали і сміялися разом з Джамалою, було дуже душевно. Схоже на великий квартирник, де всі свої», - сказав Кутєпов.

Сама співачка розповіла, що їй не хочеться змінювати у фільмі жодного моменту.

«Я не бачила повний варіант фільму раніше, але мені не хочеться змінювати жодного моменту, бо всі ми в ньому справжні, такі як є. Я дякую за це Богданові», – скромно прокоментувала після перегляду присутня на показі Джамала.

«Я вважаю цей проект дуже вдалим. Не в останню чергу завдяки унікальному стилю Богдана, який ми називаємо гонзо-документалкою», – зазначила виконавча директорка
Громадського Горчинська.

Генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія: «Сім років поспіль щоденники з європейського пісенного конкурсу для нас робив Тимур Мірошниченко, але це було гламурно і попсово. Ми хотіли дещо іншого, і я подумав, що Богдан зможе зробити щось нове. Я знав, що він сам пише, сам знімає, сам монтує і додає музику, і вірив, що цей хлопець зможе зробити все швидко і професійно. Так ми отримали певне протистояння гламурного Тимура і панкуватого Боді, котрі робили для нас сюжети паралельно. Я залишився страшенно задоволеним».

Показ фільму на UA:Перший відбудеться 23 липня о 21:30.

«Дивись на себе!» – це gonzo-мюзикл про шлях Джамали до перемоги, який охоплює 10 насичених днів у Стокгольмі і виступ співачки у Львові після повернення. Фільм розкриває Джамалу як звичайну людину зі звичними всім турботами й переживаннями, яка просто хоче бути щасливою.

«Özüni baq!» – фраза, якою названа стрічка – сталий вираз кримськотатарською, який означає «Look at yourself!», «Смотри на себя!». Це звучить як виклик і провокація, та здебільшого означає «нам своє робити». Вислів закликає не коситись на сусіда, не зважати на рейтинги, не переживати через прогнози букмекерів про 12-те місце, а просто сумлінно робити свою справу, йти за покликанням.

Пов`язані новини