В Івано-Франківській області правоохоронці викрили 20-річну дівчину, яка розміщувала неправдиві публікації у мережі під приводом організації збору коштів для лікування малолітньої дитини.

Про це повідомляє пресслужба Кіберполіції.

За їх інформацією, дівчина розміщувала у соціальних мережах неправдиві публікації й фотографії для збору коштів на лікування нібито своєї малолітньої важкохворої сестри. 

Правоохоронці встановили, що фотографії дитини шахрайка знайшла у мережі й жодного стосунку до дівчинки не мала. На її картковий рахунок люди з різних областей перераховували кошти, які шахрайка використовувала для власних потреб.

У помешканні дівчини провели обшуки. Згодом відкрили справу за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу та повідомили їй про підозру. Тепер їй загрожує ув’язнення від 3 до 7 років.

Нагадаємо, 7 березня 2020-го правоохоронці викрили двох мешканців Сєвєродонецька, які під виглядом допомоги в перерахуванні грошей від свого родича з Польщі виманювали персональні дані громадян, а згодом оформлювали на них онлайн-кредити.

Поділитись: