У Харківській області через сильний вітер станом на 7:00 середи повністю знеструмлені 13 населених пунктів і ще 7 — частково.

У Харківській області через сильний вітер станом на 7:00 середи повністю знеструмлені 13 населених пунктів і ще 7 — частково.

Про це повідомляє прес-служба Харківської облдержадміністрації.

«Станом на 7:00 ранку протягом ночі через сильний вітер по всій області 13 населених пунктів відключені. 5 — у Первомайському районі, 3 — в Ізюмському, по одному — в Кегичівському та Вовчанському районах, і 2 — в Шевченківському. Ще 7 знеструмлені частково. Протягом 3-4 годин розраховуємо відновити електропостачання — аварійні бригади працюють», — повідомили в прес-службі ХОДА з посиланням на заступника голови Євгена Шахненко.

За даними обладміністрації, на дорогах області працює 348 одиниць снігоприбиральної техніки.

«Проїзд забезпечений, випадків заторів і зупинки транспорту за ніч не було, лише поодинокі випадки витягування машин із заметів. Полтавська область у себе обмежила рух, тому на території Харківської області великогабаритний транспорт стоїть на майданчиках відстою, обмежень руху по Харківській області немає», — повідомили в прес-службі ХОДА.

Нагадаємо, на Донеччині 22 населених пункти залишилися без електрики через негоду.

Поділитись: