УКРАЇНА

На Харківщині майже закінчили облаштування «Стіни» з Росією — Держприкордонслужба

20 травня, 2017 12:10
УКРАЇНА/На Харківщині майже закінчили облаштування «Стіни» з Росією — Держприкордонслужба
Зберегти
Вигляд
Державна прикордонна служба завершує роботи зі створення інтелектуальної моделі охорони державного кордону з Росією в Харківській області.

Державна прикордонна служба завершує роботи зі створення інтелектуальної моделі охорони державного кордону з Росією в Харківській області.

Про це повідомив глава Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко, передає «Інтерфакс-Україна».

«На сьогодні ми завершуємо всі планові заходи в Харківській області, вже почали роботи в Сумській і Луганській областях», — сказав він.

Назаренко також розповів, що роботи з облаштування кордону тривають у Сумській і Луганській областях.

Він нагадав, що в 2015 році урядом було затверджено відповідний план облаштування кордону, він розрахований на 3 роки.

«З середини 2015 року та до сьогодні ми облаштували понад 273 км протитранспортних ровів, 47 км контрольно-слідових смуг, 83 км загороджувального паркану, 153 км прокатних доріг», — розповів Назаренко.

За словами глави прикордонного відомства, цьогоріч бюджетом передбачено 200 млн грн на цю програму, що становить всього 17% від запланованого.

«На сьогодні ми отримали близько 30 млн і використовуємо ці кошти для цього проекту. У 2015 році було виділено 400 млн, а це всього 40% від запланованого. З цим і пов'язуємо не надто швидке просування цього проекту. Але він все одно потрібен, ми його реалізовуватимемо», — сказав Назаренко.

Він повідомив, що на вже облаштованих ділянках кордону порушень кордонів не було, що підтверджує ефективність цього проекту.

Нагадаємо, 11 серпня Антикорупційні органи почали розслідувати можливу корупційну складову при реалізації проекту «Стіна» (Європейський вал) на суходільному кордоні України та Росії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини