У лікарні на Харківщині помер вже 13-ий чоловік, який отруївся неякісним алкоголем. В сільських крамницях продавали підроблені напої «на розлив», повідомила прес-служба прокуратури Харківської області, передає BBC.

«Госпіталізовано на даний момент 22 людини: семеро у Вовчанському районі, 12 – в Ізюмському, двоє – у Харківському і один – у Борівському. Це люди в тяжкому або стабільно тяжкому стані», —повідомила речниця прокурора Харківської області Віта Дубовик.

За її словами, в ході слідства були затримані власники крамниць, відповідальні за продаж підробки, але не встановлене походження алкоголю.  

«Через те, що продаж відбувався на розлив, говорити про підробку конкретного бренду зарано. В одному місці рідина видавалась за горілку, в іншому – за коньяк. В якості тари використовували пластикові пляшки з-під води» — повідомили в прокуратурі.

Один з підозрюваних відмовляється співпрацювати зі слідством і знаходиться в слідчому ізоляторі, ще двоє – під домашнім арештом, зазначають у прокуратурі.

 У трьох районах Харківської області від отруєння неякісним алкоголем за кілька днів померли 12 людей. Ще два випадки смертей слідство не долучає до справи до остаточних висновків судмедекспертів.

Першого загиблого від алкоголю виявили 21 вересня, 48-річного Олексія Опришка знайшли мертвим у сторожці на полі - він працював охоронцем у селі Охрімівка.

Наступного дня, 22 вересня, вже було 5 смертей: у Охрімівці та сусідній Варварівці.

Поділитись: