УКРАЇНА

На Херсонщині оштрафували ресторани через російськомовне меню

8 червня, 2017 19:38
УКРАЇНА/На Херсонщині оштрафували ресторани через російськомовне меню
Зберегти
Вигляд
У Херсонській області 8 ресторанів оштрафували через порушення закону «Про мови», зокрема використання російськомовного меню, виставкових ярликів, касових чеків, а також спілкування російською персоналу закладів

У Херсонській області загалом 8 ресторанів та аптек оштрафували через порушення закону «Про мови», зокрема використання російськомовного меню, виставкових ярликів, касових чеків, а також спілкування російською персоналу закладів.

Про це повідомляє Держпродспоживслужба України.

Зазначається, що до управління відомства надійшло близько 10 скарг щодо порушення працівниками підприємств вимог Закону України «Про мови». При цьому скаржник — одна і та сама людина.

«За результатами позапланових перевірок до 8 господарюючих суб’єктів застосовані адміністративно-господарські стягнення, передбачені ст.23 Закону України «Про захист прав споживачів», 8 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності згідно з ч.1 ст.155 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», — йдеться у повідомленні Держпродспоживслужби.

Раніше у Київській міській раді запропонували писати меню ресторанів українською мовою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Двомовність для України – це поцілунок смерті» — інтерв'ю з професором Колумбійського універсітету Юрієм Шевчуком.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини