УКРАЇНА

На Херсонщині СБУ перекрила канал нелегальних перевезень до Росії

15 грудня, 2016 19:03
УКРАЇНА/На Херсонщині СБУ перекрила канал нелегальних перевезень до Росії
Зберегти
Вигляд
Співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками та прокуратурою перекрили на Херсонщині канал нелегальних пасажирських перевезень до Росії через окупований Крим

Співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками та прокуратурою перекрили на Херсонщині канал нелегальних пасажирських перевезень до Росії через окупований Крим.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Правоохоронці встановили, що один з комерційних перевізників організував нелегальні перевезення пасажирів до Росії з Херсону, Одеси та Миколаєва. Водії автобусів неподалік пункту пропуску «Чаплинка», на кордоні з окупованим Кримом, висаджували пасажирів, які пішки перетинали адміністративний кордон з півостровом», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, пасажири отримували інструкції про приховування під час прикордонного контролю кінцевого пункту призначення, яким був російський Краснодар.

З території Криму автобуси потрапляли до РФ через паромну переправу.

«Співробітники спецслужби з’ясували, що рейси відбувалися кожні дві доби, вартість переїзду у сорокамісному автобусі становила у середньому тисячу гривень», — зазначається у повідомленні.

Раніше СБУ перекрила канал постачання запчастин військової техніки з Одеси в Росію.

Пов`язані новини