На Херсонщині співробітники ДАІ затримали донецький автомобіль, в якому перевозили зброю і боєприпаси. Про це повідомили у прес-службі УДАІ Херсонської області.

За кермом автомобіля був 28-річний житель міста Первомайськ Миколаївської області. У салоні автомобіля знаходився 25-річний пасажир, житель Слов`янського району Донецької області. У ході спілкування з водієм інспектори виявили в салоні автомобіля автоматичну зброю. Сам автомобіль перебуває у розшуку.

При огляді салону транспортного засобу було виявлено: два автомати АКМ-74 з патронами в патроннику; 15 магазинів до АКМ-74; боєприпаси АКМ-74 калібру 5.45 у кількості 773 шт.; багнет-ніж із знищеним серійним номером; бінокль; дві маски типу «Балаклава»; два комплекти військової уніформи без пізнавальних знаків; паперовий пакет з речовиною рослинного походження із специфічним запахом конопель вагою 5 г; два посвідчення ополченця «ДНР» на ім`я водія і пасажира.

За інформацією правоохоронців, затримані зізналися, що вбили власника Mitsubishi Outlander на території Донецької області. Також затримані вказали, з якої зброї вчинили вбивство.

 

Поділитись: