УКРАЇНА

В анексованому Криму знову зафіксували викид хімічних речовин

3 вересня, 2018 20:57
УКРАЇНА/В анексованому Криму знову зафіксували викид хімічних речовин
Зберегти
Вигляд
У Прикордонній службі України заявили, що зафіксували на Херсонщині перевищення вмісту хімічних речовин у повітрі. Викид стався в анексованому Криму.

У Прикордонній службі України заявили, що зафіксували на Херсонщині перевищення вмісту хімічних речовин у повітрі. Викид стався в анексованому Криму.

Про це повідомив речник Прикордонслужби Олег Слободян у Facebook.

За його словами, перевищення вмісту хімічних речовин було зафіксовано під час вимірювання складу повітря близько 15:00 3 вересня.

Слободян також зазначив, що йдеться про токсичні промислові речовини.

«На даний момент проінформовано місцеві органи самоврядування, ДСНС та інші правоохоронні органи. Внесено зміни в організацію служби прикордонних нарядів, прикордонники в межах компетенції продовжують відстежувати обстановку», — написав він.

У прес-службі Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби повідомили, що викид шкідливих речовин стався на заводі «Титан» у Армянську.

«Протягом останнього тижня прикордонники Херсонського загону, які здійснюють охорону адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом, неодноразово фіксували випадки отруйних хімічних викидів з окупованого заводу «Титан», — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що з небезпечних місць несення служби евакуювали персонал Прикордонслужби.

Нагадаємо, 27 серпня російські ЗМІ повідомили, що на півночі анексованого Криму стався викид в атмосферу невідомої речовини, у зв'язку з цим утворився маслянистий наліт на дахах будинків і листі дерев у місті Армянськ.

28 серпня «Служба» прав споживачів РФ встановила, що жителям анексованого Криму нічого не загрожує внаслідок викиду невідомої речовини в атмосферу. 

Постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін заявив, що жителі Херсонської області поскаржилися на вихлопи із заводів анексованого Криму.

Бабін розповів, що джерелом викиду є завод «Титан» в Армянську, а також бромний та содовий заводи у Красноперекопську.

Пов`язані новини