У Кіровоградській області 5 квітня зафіксували першу смерть від захворювання COVID-19 викликане коронавірусом SARS-CoV-2.

Про це повідомив голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь.

​​​​​​Загалом в області лабораторним методом підтвердили 41 випадок захворювання на коронавірус.

«Лабораторний центр продовжує проводити ПЛР-тестування осіб із контактного кола по раніше виявленим випадкам», — йдеться в повідомленні.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 5 квітня у світі зафіксували 1 202 609 випадків інфікування коронавірусом. З них 246 640 пацієнтів одужали, а 64 732 випадки стали летальними.

В Україні станом на 22:00 5 квітня зафіксували 1308 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: