На Кіровоградщині поліція затримала 31 особу за спробу рейдерського захоплення будівлі сільгосппідприємства

На Кіровоградщині поліція затримала 31 особу за спробу рейдерського захоплення будівлі сільгосппідприємства. На місці інциденту були місцеві жителі, прибули бійці батальйонів «Донбас» і «Айдар» та поліція, між якими сталися сутички.

Про це повідомляє поліція області.

За словами екс-бійця батальйону «Донбас» і власника охоронного підприємства Євгена Шевченка, «рейдери з охоронної компанії «Борисфен» (місто Дніпро) у кількості 50 чоловік спробували захопити головний офіс підприємства, та повстали селяни».

Він заявив, що тоді на захист власника підприємства у селі Бережинка приїхали бійці «Айдару» та «Донбасу».

«Тим часом … у село Бережинка було стягнуто спец.підрозділи поліції, які без жодних пояснень почали арештовувати та бити ветеранів і селян, які стали на захист своєї землі. Били усіх без розбору — у тому числі били жінок. Наразі близько 20 з них госпіталізовано у місцеву лікарню із травмами різної ступені важкості», — написав Шевченко у Facebook.

Як стверджує Шевченко, поліція не пред’явила бійцям звинувачень і не озвучила статус підозрюваних чи затриманих.

Увага! На відео є нецензурна лексика

Як згодом написав депутат Семен Семенченко, «незаконно затриманих ветеранів батальйону Донбас, Айдар, ОУН звільнили. Завтра селяни збирають Віче».

За словами Шевченка, конфлікту передувала спроба рейдерського захоплення підприємства шляхом зміни власника у реєстрі. Згідно з висновками Київського інституту судової експертизи, підпис фермера було підроблено. У той же час, експертиза обласної прокуратури підтвердила достовірність підпису.

26 червня повідомлялося, що внаслідок спроби рейдерського захоплення підприємства у Кіровоградській області правоохоронці затримали 31 особу. Тоді поліція заявила, що втекти з місця події підозрюваним не вдалося — вони були зупинені при спробі залишити територію населеного пункту.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: