У селі Макарів на Київщині рибалка врятував з-під льоду собаку, який пробув у воді півгодини. Коли тварину врешті витягнули з води, її відвезли до ветеринарної клініки. Тепер собаку погодилися залишити у себе очевидці.

Про це Громадському розповіла Ольга Григор'єва, яка стала очевидицею події.

За її словами, інцидент стався у суботу, 17 листопада, у річці Здвиж.

«Собака потрапила під лід і не могла вибратися без сторонньої допомоги. Приблизно за метрів 100 від неї був човен рибалки, чоловік почув скиглення і поспішив на допомогу. Коли він підплив ближче, його човен і собаку розділяло приблизно 15 метрів льоду», — розповіла жінка.

Вона зазначила, що рибалка став розбивати лід веслом, але воно невдовзі зламалося. Чоловік продовжив пробиратись до собаки руками і держаком весла, що вцілів. Собака за цей час мало не втонула: кілька разів пішла під воду.

«На щастя, чоловік встиг, він м'яко і тихо говорив з собакою, дістаючи її з води. Тварина пробула у воді приблизно 35 хвилин. Перехожі реагували по різному, хтось говорив, що не може на це дивитися і йшов, але знайшлися і ті, хто залишився, щоб надати допомогу», — додала очевидиця.

За її словами, люди принесли теплі речі і викликали таксі, щоб доставити тварину до ветеринара.

«На щастя, літня пара очевидців погодилися залишити собаку у себе після одужання. Ім'я чоловіка, який врятував життя собаці невідомо, але він людина з великої літери», — наголосила жінка.

Нагадаємо, у жовтні на Київщині рятувальники дістали із глибокої ями двох псів, які потрапили туди і не могли вилізти. Тварини не постраждали і після звільнення «побігли якнайдалі від небезпечного місця», кажуть рятувальники.

Поділитись: