Понад 70 відомих письменників, літературних діячів та митців із 23 країн приїдуть в якості гостей на міжнародну програму VII Книжкового Арсеналу.

Понад 70 відомих письменників, літературних діячів та митців із 23 країн приїдуть в якості гостей на міжнародну програму VII Книжкового Арсеналу.

Серед учасників фестивалю: Джозеф Макелрой (США), Аскольд Мельничук (США), Джонатан Коу (Велика Британія), Мартін Поллак (Австрія), Звонко Каранович (Сербія), Карл Шльоґель (Німеччина), Анджей Фрішке (Польща), Їржі Гаїчек (Чехія), Девід Саттер (США), Димитрій Вергюлст (Бельгія), Віктор Єрофеєв (Росія), Томаш Седлачек (Чехія), Сільвестр Лаврік (Словаччина), Ерік Смаджи (Франція) та інші.

Гостями й учасниками Дитячої програми VII Книжкового Арсеналу стане один із найвизначніших швейцарських письменників сучасності Франц Голер.

Також, його відвідають відома шведська ілюстраторка Анна Хьоґлунд, авторка дитячих книжок з Норвегії А. Аудгільд Сульберґ, польська письменниця, поет, педагог і художниця Катажина Ририх, авторка книжок для дорослих і дітей з Великої Британії Кет Везеріл.

З майстер-класами, презентаціями, тематичними дискусіями і перфоменсами запрошені ілюстратори і коміксисти з багатьох країн світу: Кейт Еванс (Швейцарія/США), Райнгард Кляйст (Німеччина), Катрін Бонез (Франція), Марк Хендрікс (Нідерланди), Міріам Вурстер(Німеччина), Алессандро Гатто (Італія), Солуп/Адоніс Ніколопулос (Греція) тощо.

Програма експериментальної електронної музики та медіа-арту Алли Загайкевич «EM-VISIA» відбудеться за участі митців з Франції (Джіно Фавоттті), Австрії (Елізабет Шимана), Польщі (Агата Зубель, Цезарій Духновський) і України. Також пройде перформанс «ФранКомікс з Рейнхардом Кляйстом та ГИЧ-оркестром» (Німеччина/Україна), де музика стає контекстом створення ілюстрацій наживо.

Міжнародну компоненту кінопрограми Книжкового Арсеналу цьогоріч складуть покази стрічок (іноді - прем’єрні), а також дискусії за участі їх сценаристів та режисерів з Чехії, Польщі, Словаччини, Греції.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: