Близько десятка прихильників лібералізації державної політики щодо марихуани сьогодні провели акцію «Конопляний марш» у центрі Києва.

Як повідомляє кореспондентка Громадського, на Михайлівську площу також прийшли противники такої акції. Зокрема, представники націоналістичних організацій «Білий молот», «С14» і «Сокіл». 

Вони намагалися забрати плакати у учасників акції та штовхали їх. Окрім того, противники акції намагалися облити фарбою активістів.

У свою чергу, правоохоронці зупинили противників акції, взявши у кільце активістів «маршу».

Також поліція вилучила димові шашки та макети гранат у представників націоналістичних організацій.

Як повідомила Громадському речниця Нацполіції в Києві Оксана Блищик, правоохоронці затримали чотирьох осіб, але згодом їх відпустили. Під час «маршу» ніхто не постраждав, додала вона. 

Відзначимо, що організаційна група Маршу Свободи за реформи у державній політиці щодо наркотиків вимушена офіційно заявити про непричетність до організації вуличної акції «Конопляний марш».

«Просимо всіх, хто в силу різних причин асоціював акцію 29 жовтня з традиційним Маршем Свободи, надалі оцінювати ризики своєї участі у цьому заході самостійно, зважаючи на проінформованість про непричетність організаторів Маршу Свободи до вказаної акції», — заявив прес-аташе Маршу Свободи Тарас Ратушний.

Черговий Марш Свободи відбудеться у Києві 20 травня 2017 року з вимогами декриміналізації споживачів конопель та доступу українців до лікування медичним канабісом.

Поділитись: